ImproFest – Piątek

KLUB STUDIO, ul. Budryka 4, Kraków
GODZINA: 18.00

Grupa AD HOC (Kraków) i goście – “Koncert otwarcia”

Początek festiwalu należeć będzie do gospodarzy wydarzenia – Grupy AD HOC, którzy wraz z festiwalowymi gośćmi zaproszą widzów na szalony godzinny show, w którym wszystko może się wydarzyć. Grupa AD HOC znana jest z dynamiki, energii i szybkości skojarzeń, których na tym wydarzeniu na pewno nie zabraknie. Oprócz AD HOCów na scenie pojawią się najlepsi polscy improwizatorzy i goście z zagranicy. Zapraszamy na mocne otwarcie festiwalu!

/przerwa/

O! Impro (Łódź)
„Naga prawda” (długa, obyczajowa forma improwizowana) to kolaż scen z życia czworga znajomych. Czy wspólny wyjazd zapisze się w ich pamięci na długo? Czy relacje między nimi ulegną zmianie? Czy wyjdą na jaw sekrety, które odmienią losy bohaterów? Pewne jest jedno: prawdopodobnie będzie zabawnie!

Teatr Improwizacji Pokój (Kraków)
Wszystko zostaje między nami

Grupa dobrych przyjaciół – znają się od lat, przeżyli ze sobą niejedno, trudno ich zaskoczyć. Czy na pewno? Podczas jednego spotkania wiele ich sekretów ujrzy światło dzienne. Na jaw wyjdą ukryte romanse, stracone marzenia, zadry z przeszłości. Ten wieczór będzie pełen emocji! Kim będą bohaterowie tej opowieści, co ich napędza, o czym marzą? Tego nie wiemy. Wszystko powstanie na Waszych oczach i przy Waszym udziale. Zapewniamy niezwykłą zabawę z historią pełną emocjonalnych wzruszeń!

„W Trzech Osobach” (Gdańsk), czyli Ruciński, Śliwiński i Tremiszewski improwizujący szybko i skutecznie.

Zagrają spektakl: „Dzikie historie

BILETY:

Płyta:
59 zł (przedsprzedaż do 24.09),
69 zł (sprzedaż regularna od 25.09)

Balkon:
89 zł (przedsprzedaż do 24.09),
99 zł (sprzedaż regularna od 25.09)