Grupa AD HOC

fot. Klaudyna Schubert

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku, jako jedna
z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro (pełnowymiarowe spektakle) – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z m.in.: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Austrii, Czech, Szwajcarii i Hiszpanii.
AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych.

“AD HOC gości…”

Z okazji 10-tej edycji festiwalu gospodarze postanowili zaprosić gości do wspólnego występu scenicznego! Goście nie przyjdą oczywiście z gołymi rękami – zadaniem każdego z nich będzie przygotować wyzwanie improwizacyjne, które potem wspólnie z AD HOKami będzie musiał wykonać na scenie. Będzie zaskakująco, będzie inspirująco, będzie śmiesznie!

Skład: Alan Pakosz, Janek Malinowski, Michał Ociepa,
Michał Próchniewicz

Znajdź i polub:

www.grupaadhoc.pl
www.patronite.pl/GrupaADHOC