Alan, Timo and Vid show

Alan, Timo and Vid show

Timo, Alan i Vid to trzech przyjaciół, którzy znają się z Ohany – międzynarodowej organizacji improwizatorów, która zrzesza ludzi z ponad 20 krajów. Spotykają się trzy razy w roku by pracować nad różnymi zagadnieniami i dzielić się swoim podejściem do improwizacji. Po latach wspólnej pracy ta trójka zdecydowała stworzyć projekt, który odda ich osobowości sceniczne i pokaże charakter zachodniej, południowej i środkowej Europy. Ich francusko-słoweńsko-polska chemia na pewno Cię poruszy!

Jest to bardzo częste, że widownia chce wziąć jednego z nich po występie do domu.

Alan Pakosz (Polska) – członek grupy AD HOC i artystyczny dyrektor ImproFest’u.

Vid Sodnik (Słowenia) – artystyczny dyrektor IGLU – Improvisational Theatre of Ljubljana, prowadzi szkołę improwizacji, pracuje jako prezenter w Slovenian National Television.

Timothée Ansieau (Francja) – artystyczny dyrektor Eux compagnie d’improvisation od 2010 . 

“Who would you pick?” 

Podczas tego spektaklu publiczność często będzie musiała odpowiedzieć na pytanie: Kogo byście wybrali? (Who would you pick?). Improwizatorzy będą starali się przekonać widzów by to właśnie ich wybrali do określonych zadań, czy sytuacji. Każdemu z nich zależy na tym by to on został wybrany, zatem szykuje się bezpardonowa walka o względy publiczności. Spektakl szalony, śmieszny, luźny w formie. Nie można go przegapić.

Premiera – Impro Amsterdam Festival (2019)