Niplodram

Niplodram

Stwierdziliśmy, że, co jak co, ale w komedii to się ograniczać nie będziemy. Dlatego właśnie kręcimy śmieszne filmy do internetów, piszemy i wystawiamy spektakle komediowe, zajmujemy się improwizacją i robimy komiksy. Kochamy różnorodność, więc w naszym składzie znajdziecie komików, aktorów, operatora, reżysera dźwięku, programistę, polonistkę, socjologa i kompozytorkę. Sztuki komediowej uczyliśmy się od trenerów z całego świata (m.in. z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Australii), a doświadczenie zbieraliśmy w telewizji, teatrze i na festiwalach komediowych w całej Polsce. Uwielbiamy opowiadać historie, więc impro zaczęliśmy od długich spektakli i dopiero od niedawna wprowadzamy też krótsze formy. 

“Niplodram POSTAPOKALIPSA”

W 2022 nikt nie spodziewał się tego, co nadejdzie. Katastrofa ekologiczna / obcy / substancje radioaktywne / meteoryty sprawiły, że z powierzchni Ziemi zniknęły wszystkie… no właśnie! Co? O tym zadecydujecie Wy!!

Bo brak sokowirówek, łyżek do butów lub trytytek spowoduje, że w rok stracimy 95% populacji. Nieliczni, którzy przetrwają, skryją się w schronach i będą próbowali dostosować się do nowej rzeczywistości. Gdzie nie spojrzeć, tam tylko piach / woda / mutanty. W świecie, w którym scavengersi chcą sprzedać cię na targu niewolników, a główny watażka planuje przejąć władzę w miasteczku, my nadal próbujemy robić impro.

Skład: Karolina Pańczyk, Katarzyna Waszkiewicz, Maciej Pawłowski, Jan Marczewski, Filip Stysiak, Kajetan Zakrzewski, Maciej Ignatowicz

Znajdź i polub: