ImproFest – Sobota

KLUB STUDIO, ul. Budryka 4, Kraków
GODZINA: 18.00

The Cichulsky and Creep (Warszawa/Chicago)

„Folia aluminiowa”
W tym ekscytującym formacie improwizacji wykonawcy tworzą humorystyczne sceny osadzone w pomysłowym wszechświecie science fiction, pełnym kosmicznych stworzeń, futurystycznej technologii i dzikich przygód. Aby dodać zabawnego akcentu, wszystkie przedmioty, kostiumy i rekwizyty są wykonane w całości z folii aluminiowej, co pozwala na nieograniczoną kreatywność i elastyczność na scenie. Za pomocą kalamburów, gagów i one-linerów, wykonawcy zabierają publiczność w międzygalaktyczną podróż pełną śmiechu i rozrywki. Spodziewaj się nieoczekiwanego i zobacz niesamowite umiejętności improwizacyjne tych utalentowanych aktorów w niezapomnianym przedstawieniu.

Koncert wspólny (PL) – “Bez wyjścia”

Format “No exit” jest już doskonale znany fanom improwizacji w Polsce. Zasady są szalenie proste – grupa bliskich sobie osób znajduje się w małej, zamkniętej przestrzeni, gdzie muszą konfrontować się ze swoimi lękami, tajemnicami i wspólną przeszłością. Nikt nie może opuścić tej przestrzeni przez cały czas trwania spektaklu. Realizacja tych zasad – szalenie trudna! Godzinną, jednoaktową opowieść zaimprowizuje grupa doświadczonych polskich improwizatorów, niektórzy z nich pierwszy raz spotkają się ze sobą na scenie! Zobaczcie sami, jak poradzą sobie z tym wyzwaniem!

/przerwa/

SzaFoFe (Trójmiasto) – „La’ Vina”
Szereg scen, pędzących jedna po drugiej z szaleńczą intensywnością, bez montażu, bez kontroli. Zupełny szał.

Teatr IMPROKRACJA & Teatr Muzyczny Capitol (Wrocław) –
“……….” Musical improwizowany

Improwizowany musical z udziałem aktorek i aktorów Capitolu oraz Improkracji.

Impro-Musical:” ……………………….”  to żywiołowa komedia, improwizowane piosenki, świetna zabawa z widzami. To szansa na zobaczenie na żywo całego procesu twórczego od samego początku, od pierwszej myśli, do ostatecznego efektu – dialogów i scen.

Puste miejsce w tytule jest zaproszeniem publiczności do współtworzenia spektaklu. Gramy według sugestii i życzeń widzów, i to także widzowie, po obejrzeniu przedstawienia, nadają mu tytuł.

Bez scenariusza, bez wcześniejszych przygotowań postaci – powstaje dynamiczny, komediowy spektakl. Improwizowane są także piosenki: muzyka i tekst.

Wszystko, co zobaczą widzowie, każdego wieczoru będzie inne, zagrane jednocześnie pierwszy i ostatni raz. Improwizowanych scen nie da się bowiem powtórzyć.

BILETY:

Płyta:
59 zł (przedsprzedaż do 24.09),
69 zł (sprzedaż regularna od 25.09)

Balkon:
89 zł (przedsprzedaż do 24.09),
99 zł (sprzedaż regularna od 25.09)