ImproFest – Sobota

KLUB STUDIO, ul. Budryka 4
GODZINA: 18.00

Alan, Timo and Vid show (ENG) – “Who would you pick?”

Timo, Alan i Vid to trzech przyjaciół, którzy znają się z Ohany – międzynarodowej organizacji improwizatorów, która zrzesza ludzi z ponad 20 krajów. Spotykają się trzy razy w roku by pracować nad różnymi zagadnieniami i dzielić się swoim podejściem do improwizacji. Po latach wspólnej pracy ta trójka zdecydowała stworzyć projekt, który odda ich osobowości sceniczne i pokaże charakter zachodniej, południowej i środkowej Europy. Ich francusko-słoweńsko-polska chemia na pewno Cię poruszy!

Jest to bardzo częste, że widownia chce wziąć jednego z nich po występie do domu.

Alan Pakosz (Polska) – członek grupy AD HOC i artystyczny dyrektor ImproFest’u.

Vid Sodnik (Słowenia) – artystyczny dyrektor IGLU – Improvisational Theatre of Ljubljana, prowadzi szkołę improwizacji, pracuje jako prezenter w Slovenian National Television.

Timothée Ansieau (Francja) – artystyczny dyrektor Eux compagnie d’improvisation od 2010 . 

“Who would you pick?” 

Podczas tego spektaklu publiczność często będzie musiała odpowiedzieć na pytanie: Kogo byście wybrali? (Who would you pick?). Improwizatorzy będą starali się przekonać widzów by to właśnie ich wybrali do określonych zadań, czy sytuacji. Każdemu z nich zależy na tym by to on został wybrany, zatem szykuje się bezpardonowa walka o względy publiczności. Spektakl szalony, śmieszny, luźny w formie. Nie można go przegapić.

Premiera – Impro Amsterdam Festival (2019)

IMPROKRACJA – Nie ufaj nikomu

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów. Tworzymy komedię, która zostaje w widzu na długo po spektaklu. Dlaczego? Improwizujemy ją do sugestii publiczności, która na żywo widzi jak z tematów im bliskich, codziennych tworzymy spektakl dedykowany specjalnie dla nich.

„Nie ufaj nikomu” to długa, fabularna historia z tajemniczym wydarzeniem w tle, wpływającym na wszystkich bohaterów. Jeśli jesteście fanami przygód Sherlocka Holmesa czy historii rodem z powieści Agathy Christie, nie może Was zabraknąć w klubie Studio 5.11! Każda scena będzie dla naszych bohaterów wyzwaniem, w którym będą balansować na granicy życia i śmierci…

/przerwa/

Grupa Ludzi – “Bardzo dziwne związki”

Grupa Ludzi to krakowski kolektyw komików, którym zamarzyły się eksperymenty z formatami scenicznymi. Grają dla ludzi i o ludziach! Ich spektakle wypełnione są emocjami, namiętnościami i marzeniami, które czasami mogą się ziścić, a czasami muszą prysnąć jak mydlana bańka.

 “Bardzo Dziwne Związki”

Nasz spektakl, to kolaż scen na temat związków. Różnych związków. Tych międzyludzkich, tych zawodowych, tych frazeologicznych. Tych otwartych i tych ekskluzywnych. Tych z motylkami w brzuchu i tych zastygłych jak lawa. Sceny, które zagramy, mogą się ze sobą łączyć, wyjaśniać i wzajemnie komentować. Całość przeplatana będzie odrobiną grupowego szaleństwa, machaniem rękoma i dużą ilością śmiechu.

“Duety w ciemno”

W sobotni wieczór poznacie 12 śmiałków, którzy dopiero na scenie dowiedzą się z kim zagrają 10 minutowy duet improwizowany! Czar improwizowanych par!

Zaskoczenia, zderzenie stylów i premierowe składy!

„Must see” tegorocznej edycji!

Bilety:

Płyta:
45 zł (przedsprzedaż do 02.10),
55 zł sprzedaż normalna od 03.10)

Balkon:
75 zł (przedsprzedaż do 02.10),
85 zł (sprzedaż normalna od 03.10)